e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem.

Romantická komedie, jaká tu ještě nebyla.

Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl.

Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…

Nejoriginálnější současný spisovatel? Nejextravagantnější? Nejnevypočitatelnější? Pronášet tato superlativa není jen tak; Carlton Mellick III však všechna tato označení může docela dobře nést coby autor knih, které se jedna vedle druhé neuctivě odchylují od formy a konceptů tradičního románu a berou čtenáře na dobrodružné výpravy do nepříčetné, temné říše fantazie, vyznačující se naprosto bizarní, přepálenou a omračující invencí.
Edward Lee

První orgasmus na letošním literárním trhu.
Mark E. Pocha

Překladatel: Milan Žáček
Kategorie: Fantasy
Počet stran: 208
Nakladatel: Carcosa
Rok vydání: 2019
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-882-4318-2
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Radek 1

12. 10. 2019

Bezva nápad. Ale není to dotažené. Určitě by šlo děj rozvést. Některé věci jsou jen naznačené, třeba líbánky. Takhle má čtenář pocit, že ať má jakékoliv psychické problémy, tak je vlastně v porovnání s hrdiny této knížky normální.


Doporučujeme