Životní krize: zažít a povstat

Petr Man

44 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 184
  Nakladatel: Better-M, s.r.o.
  Rok vydání: 2011
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Nic člověka neposílí tak jako nedokončený krok do lůna smrti, jako vynucené prožití osobní tragédie, poté její zvládnutí a vztyčení se k životu novému.

  Henry Ford řekl: „Ať už si myslíte, že to dokážete, nebo že to nedokážete, v obou případech máte pravdu.“ V takovémto přístupu k vlastnímu životu se skrývá jedna z těch nejzákladnějších pouček životní filozofie. Šťastným je ten, kdo vnímá hloubku Fordovy myšlenky. Dosažení úspěchu a životní spokojenosti je právě a jenom na člověku samém.
  Jen na každém z nás je velikost víry sama v sebe, na každém z nás je úroveň hranice mezi pozitivním a negativním pohledem na svět.

  Kniha vám nabízí možnost povzbudit vaši touhu po pozitivním myšlení, povzbudit vaši touhu po vnitřním klidu, po víře v sebe sama. Svou náplní se kniha nehodlá řadit do filozofické teorie. Myšlenky a rady v knize obsažené jsou podávány čtivou formou dialogů dvou lidí – „mudrce“ a člověka prostého, člověka praktického. Tato kniha připomíná i životní pravdy, které jsou obsaženy v moudrostech antické životní filozofie a filozofie Východu.
  Tato kniha vám chce pomoci ve vaší touze odhalit cestu k úspěchu a ke spokojenosti, v touze odhalit vaše skryté možnosti.
  Kniha je věnována všem, kteří jsou připraveni zamyslet se nad svým životem.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme