Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Heroinové deníky

Nikki Sixx

299 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Biografie, osobnosti
  Počet stran: 512
  Nakladatel: Volvox Globator
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: pdf

  Rozšířené vydání megapříběhu přežití, který se stal v New York Times bestsellerem a jedněmi z „nejdrásavějších“ (Rolling Stone) a „nejsrdceryvnějších“ (New York Times) memoárů o závislosti, jaké kdy byly vydány. Kdysi padlá rocková hvězda s námi sdílí syrové a fascinující deníkové zápisky z roku, kdy klesla až na dno a také své kurážné rozhodnutí sebrat se a začít znovu žít. Nikki se v exkluzivních nových kapitolách a dosud nezveřejněných fotografiích vrací k poslednímu desetiletí, kdy je střízlivý.

  "Alkohol, acid, kokain ... to byly jen aférky. Když jsem se setkal s heroinem, byla to opravdická láska."
  (Nikki Sixx)

  "V Heroinových denících se Nikkimu skutečně podařilo vzít čtenáře na cestu šílenstvím, které popisuje svým osobitým deníkovým stylem. Místy je to až klaustrofobické. Skvělý záznam noční můry závislosti a rockenrolu."
  (Slash)

  "Heroinové deníky představují nový model rockové biografie."
  (New York Times)

  "Moderní rocková opera založená na časech v pekle."
  (New York Post)

  Nikki Sixx (* jako Frank Carlton Serafino Feranna, Jr. 11. prosince 1958, San José, Kalifornie, USA) je americký hudebník, baskytarista, fotograf. Pravým jménem Frank Feranna (po svém otci), které si v šestnácti letech změnil, aby svého otce ze svého života odškrtnul. V roce 1981 společně s Tommym Leem založil skupinu Mötley Crüe, záhy se k nim přidal ještě kytarista Mick Mars a zpěvák Vince Neil. Tato kapela byla jednou z nejúspěšnějších amerických heavymetalových kapel. Později, když se zbavil své závislosti na heroinu, hrál i v dalších skupinách a projektech.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme