Vidím do tebe! Už vím, jak funguješ

Martin Betschart

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Komunikace
  Počet stran: 208
  Nakladatel: Grada
  Rok vydání: 2015
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi
  ZNALOST LIDSKÉ POVAHY JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU!
  Pokud víte, na co se máte zaměřit a čemu věnovat pozornost, je pro vás snadné druhé pochopit a získat na svou stranu. Jak ale dospět k tomu, abyste poznali, co na jiné lidi platí? Pomocí speciální typologie osobnosti založené na třech odlišných dominujících oblastech mozku, kterou v této knize představuje zkušený autor!
  Zjistíte, jak každého člověka můžete podle vnějších znaků a projevů zařadit do jednoho ze tří základních typů či jejich kombinací. Dozvíte se, jak daný typ uvažuje, co je pro něj důležité, a na základě toho i jak s ním nejlépe komunikovat, abyste předešli konfliktům a nakonec dosáhli svého.
  Autor vám v knize předává přesně tu znalost lidí, která je třeba, aby vaše vztahy s okolím byly šťastné a produktivní. Pomocí názorných příkladů vysvětluje a nabízí rady a tipy, které můžete okamžitě vyzkoušet.
  Typologii výborně využijete v osobním životě: pomůže vám lépe odhadnout pekaře, sousedku, pracovníka v bance za přepážkou i profesorku na vysoké a dobře s nimi vycházet. Ale i v pracovním světě pro ni najdete mnohá uplatnění: při výběru spolupracovníků, při vedení lidí, jednání s kolegy a šéfy, vyjednávání se zákazníky apod.
  Čtivá, srozumitelná a příklady nabitá knížka je určena každému, kdo chce lépe chápat a znát druhé.

  „Umění spočívá v tom používat škatulky, ale přesto je nechat otevřené.“
  – osobní kouč Boris Grundl

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme