• -22%
kniha

Varovné signály očkování

Anna Strunecká Skladem: 100 ks

279 Kč 218 Kč

Profesorka Anna Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize Varovné signály očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace.

Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby.

Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví. Varovné signály očkování (ALMI, 2012) poskytují čtenářům možnost získat informace, které nejsou běžně dostupné a na jejich základě hledat vlastní rozhodnutí.

Kategorie: Zdravý životní styl
Počet stran: 294
Nakladatel: Almi
Rok vydání: 2012
Rozměr: 20 x 14 x 2 cm
Typ vazby: brožovaná
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-874-9404-2

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme