Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

239 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 288
  Nakladatel: Jan Melvil publishing
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  „Kdybych měl svému mladšímu já něco vzkázat, tak by to bylo: Nauč se co nejdřív řídit sám sebe! A GTD je metoda, která mě v oblasti sebeřízení ovlivnila nejvíc ze všeho.“
  – Petr Mára

  O knize

  Objev dokonalé metody, se kterými zvládneš bez stresu školu, sport, rodinu, přátele i zábavu. Tato kniha tě zbaví nesoustředěnosti, pomůže ti vytvořit si plán a navíc díky ní pochopíš mnohé o tom, jak funguje naše mysl. Mít vše hotovo pro teenagery není obyčejná knížka. Je to chytrý průvodce a balík skvělých nástrojů pro život – pro tvůj úspěšný život.
  Původní kniha Davida Allena Mít vše hotovo je velmi slavná: po celém světě na ni nedají dopustit miliony lidí, kteří se rozhodli lépe si uspořádat život. Mít vše hotovo pro teenagery ji přizpůsobuje potřebám tvé generace. Svět je čím dál složitější a naučit se zvládat změny bude tvou superschopností!

  S Mít vše hotovo pro teenagery se naučíš:
  - Jak si pomocí jednoduchých pravidel uspořádat všechny své úkoly a aktivity, abys na nic nezapomněl či nezapomněla
  - Jak se nenechat rozhodit, když se vě ci zdánlivě vymykají kontrole
  - Proč je užitečné stanovovat si cíle a jak se připravit na jejich změnu
  - Jak se vyhnout úzkosti a pocitu zahlcení povinnostmi
  - Mít dobrý pocit z toho, co děláš, i z toho, co neděláš

  S knížkou můžeš pracovat sám či sama, společně s kamarádem nebo s někým dospělým. Vyzkoušej z ní různé tipy, zkus přijít na to, co pro tebe funguje nejlépe, a stavěj na tom dál. Když se tvůj svět stane složitějším, přečti si knihu znovu, protože je plná nápadů, které ti pomohou projít všemi etapami života. Užij si to dobrodružství!

  O autorovi

  David Allen je považován za jednoho z nejvlivnějších světových myslitelů v oblasti osobní produktivity. Pracuje pro organizace, jako je pojišťovna New York Life, Světová banka, Fordova nadace, obchodní společnost L.L. Bean nebo americké námořnictvo, a vede také své vlastní workshopy pro jednotlivce i organizace po celém světě. Je předsedou Společnosti Davida Allena a má více než pětatřicetiletou praxi manažerského konzultanta a kouče. O jeho práci píší periodika jako Fast Company, Fortune, Los Angeles Times, New York Times, Wall Street Journal a mnoho jiných. Jeho kniha Mít vše hotovo byla kromě Spojených států vydána ve více než třiceti dalších zemích – včetně České republiky. Allen žije v nizozemském hlavním městě Amsterdamu.

  Více o knize
  www.melvil.cz/kniha-mit-vse-hotovo-pro-teenagery
  Sdílejte s hashtagem #GTDproteenagery


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme