Hodnocení z největšího nezávislého čtenářského portálu
89%
(139 Hodnocení)
Online knihkupectví Palmknihy vám jako jediný e-shop přináší nezávislé čtenářské recenze a hodnocení oblíbeného portálu Databazeknih.cz
Populární hodnocení
15.4.2026
8
Tak jo… další setkání s Rinou Kent a zase jednou jsem si dobrovolně naběhla na toxickou horskou dráhu.
Levi je přesně ten typ chlapa, kterého bys měla obloukem obejít… a stejně tě přitahuje jak magnet. Arogantní, manipulativní, temný – prostě ďábel, jak má být. Upřímně, Rina Kent snad ani jiné hrdiny psát neumí :D
Astrid naopak působí jako tichá, neviditelná holka, ale nese si v sobě mnohem víc, než se...
Tak jo… další setkání s Rinou Kent a zase jednou jsem si dobrovolně naběhla na toxickou horskou dráhu.
Levi je přesně ten typ chlapa, kterého bys měla obloukem...
Tak jo… další setkání s Rinou Kent a zase jednou jsem si dobrovolně naběhla na toxickou horskou dráhu.
Levi je přesně ten typ chlapa, kterého bys měla obloukem obejít… a stejně tě přitahuje jak magnet. Arogantní, manipulativní, temný – prostě ďábel, jak má být. Upřímně, Rina Kent snad ani jiné hrdiny psát neumí :D
Astrid naopak působí jako tichá, neviditelná holka, ale nese si v sobě mnohem víc, než se na první pohled zdá. Není slabá – jen je zlomená jiným způsobem.
A jejich spojení?
To není žádná sladká romance.
Je to toxické, bolavé a zatraceně návykové.
Spojuje je krutá minulost, o které sami nemají ani tušení, a právě to tomu dává úplně jiný rozměr. Sleduješ, jak se k sobě přitahují, ubližují si… a stejně víš, že od toho nedokážeš odtrhnout oči.
Chemie mezi nimi je spíš spalující než romantická, plná posedlosti, kontroly a emocí, které nejsou vždycky hezké – ale o to víc tě to pohltí.
Přestože jde o 7. díl série Royal Elite, příběh funguje skvěle i jako samostatná kniha – klidně tím můžeš začít úplně jako první a vůbec nebudeš tápat.
Číst více
Číst více
10.4.2026
3
"To znamená..." Dvakrát mi klepne na nos. S lehkým úsměvem, s jakým by skoro vypadal vlídně, kdybych už nevěděla, že se za ním skrývá ďábel, "... zlom se, nebo tě zlomím já, princezno."
Opět se ocitáme v Royal Elite School, myslela jsem si, že předchozí 6. díl byl poslední, ale jsem ráda za to, že jsem se mýlila. Ovšem tento bych zařadila před celou sérii. Hned od prvních stránek mě zase knížka...
"To znamená..." Dvakrát mi klepne na nos. S lehkým úsměvem, s jakým by skoro vypadal vlídně, kdybych už nevěděla, že se za ním skrývá ďábel, "... zlom se, nebo tě...
"To znamená..." Dvakrát mi klepne na nos. S lehkým úsměvem, s jakým by skoro vypadal vlídně, kdybych už nevěděla, že se za ním skrývá ďábel, "... zlom se, nebo tě zlomím já, princezno."
Opět se ocitáme v Royal Elite School, myslela jsem si, že předchozí 6. díl byl poslední, ale jsem ráda za to, že jsem se mýlila. Ovšem tento bych zařadila před celou sérii. Hned od prvních stránek mě zase knížka dostala a vyplivla až na konci a já si to neskutečně užila. Celá tato série je návyková.
Číst více
Číst více