Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

219 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Psychologie
  Biografie, osobnosti
  Počet stran: 488
  Nakladatel: Jota
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Nepříjemně upřímná kniha o vztazích

   

  „Tuto cestu jsem nepodnikl jako novinář. Je to bolestně upřímný popis životní krize, do níž jsem zabředl v důsledku svého chování. Musím se podělit o spoustu věcí, na které nejsem ani trochu hrdý, a o pár věcí, jichž bych měl litovat mnohem více, než jich ve skutečnosti lituji. Protože v tomto příběhu nejsem bohužel hrdina, ale padouch.“

   

  Tak začíná dlouho očekávané pokračování knihy Hra Neila Strausse, zábavného a poučného díla imerzivní žurnalistiky, které opět nastartovalo mezinárodní „sváděcí komunitu“ a ze Strausse udělalo známou osobu – uctívanou či nechvalně proslulou – mezi muži i ženami.

  V knize Pravda se Strauss pouští do zatím nejobtížnějšího tématu: partnerských vztahů. A během této divoké a nadmíru zábavné cesty se snaží najít odpovědi na otázky, které si muži i ženy pokládají každý den:

  • Je přirozené být celý život věrný jednomu člověku?
  • Mohou alternativy k monogamii přinést lepší vztahy a větší štěstí?
  • Co nás přitahuje na partnerech, které si vybíráme?
  • Dokážeme zamezit uvadání vášně a romantiky s postupujícím časem?

   

  Hledání odpovědí autora zavede do odvykací léčebny pro sexuálně závislé, nejmodernějších vědeckých laboratoří, současných harémů, na sexuální orgie a – což je nejděsivější – k vlastní matce. Jeho zjištění změní vše, co do té doby věděl o lásce, sexu, vztazích i o sobě samém.

  Pravda je pronikavě upřímná a neodolatelně čtivá kniha, která může mít stejný vliv i na vás. Pokud vás Hra naučila, jak se seznámit s příslušníky opačného pohlaví, Pravda vás naučí, jak si je udržet.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme