Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní

Ransom Riggs

259 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Horory
  Počet stran: 504
  Nakladatel: Jota
  Série: Sirotčinec slečny Peregrinové
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal – na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní přátelé s ním a snaží se co nejlépe splynout se světem normálních. Ovšem bezstarostné dny na pláži a poznávání reálií 21. století brzy přeruší objev – podzemní bunkr, který patřil Abeovi, Jacobovu dědečkovi.
  Na povrch vycházejí překvapivé informace o Abeově dvojím životě, dávná tajemství se odhalují přímo před očima. A Jacob začíná poznávat nebezpečný odkaz, který zdědil a který byl jeho součástí dávno předtím, než vstoupil do časové smyčky slečny Peregrinové.
  V sázce je teď víc než kdykoli dříve. Jacob a jeho přátelé jsou vrženi do temného světa amerických podivných – do světa, v němž existuje jen několik ymbryn a téměř žádná pravidla. V brilantním pokračování úspěšné série o podivných dětech slečny Peregrinové na vás čekají nové zázraky, nebezpečí i láska. Příběh opět provázejí zvláštní dobové fotografie, v tomto zcela novém americkém dobrodružství dokonce barevné.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme