Skrytá realita

Brian Greene

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Matematika, fyzika
  Počet stran: 360
  Nakladatel: Paseka
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Fyzikální a kosmologické objevy v nedávných letech dovedly řadu vědců k závěru, že náš vesmír může být jen jedním z mnoha. Jak autor překvapivě srozumitelně dokládá, z fyzikálních teorií se vynořilo hned několik odrůd multivesmíru: multivesmír, v němž žije nekonečné množství dvojníků, multivesmír skládající se z oceánu vesmírných bublin, multivesmír pro nás neviditelný, přestože se vznáší jen milimetry od nás nebo podivný multivesmír vybudovaný z čisté matematiky. Greenova kniha je nejen pozoruhodnou výpravou za samotnou bránu reality, ale též přehledem nejnovějších poznatků fyziky.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jiri Gutman

21. 01. 2013

Že bude nová kniha B.Greena výborná se dalo čekat a taky je. Ale narazil jsem na nečekaný problém, který nám přinesly elektronické knihy. Green totiž často používá k vysvětlení obrázky a taky se na ně často odkazuje. Takže často používá odkazy na obrázky "na straně xy" - žádný problém na papíře, jenže ebook žádné stránky nemá. Je vidět, že budou muset autoři inovovat a začít číslovat rovnou obrázky :-).

Ján Neupauer

11. 04. 2013

Taktiež dostať sa k poznámkam vyžaduje si riadnu dávku trpezlivosti. Myslím si, že je to zapríčinené darebáctvom editora - vydavateľa. Dám si v budúcnosti pozor na vydavateľa Paseka. Spôsobil tej knihe riadnu paseku.


Doporučujeme