Tipy pro dokonalé fotografie digitální zrcadlovkou, kompaktem a ultrazoomem

B. Bono Novosad

0 Kč

Autor na základě dlouholetých zkušeností při výuce fotografování zvolil v této e-knize způsob, kterým vás nebude trápit složitým vysvětlováním. Formou jednoduchých otázek a ještě jednodušších postupů vás naučí jak začít skutečně fotografovat.
Nechte si poradit jak vytvořit dokonalé fotografie s osobitým vzhledem a obsahem, které vám budou všichni závidět. S jednoduchými návody na praktická cvičení ke každému probíranému tématu.
Toto je vaše první skutečná učebnice, která vás naučí fotografovat hravě. Na výsledky praktických cvičení nemusíte čekat dlouho - objeví se ihned na vaší paměťové kartě v podobě dokonalých fotografií. Pomůže vám při prvních krocích na cestě ke dokonalé fotografii.

Naučíte se správně ovládat důležité funkce vašeho fotoaparátu.

Pochopíte jak se správně pracuje s objektivem. A jaký objektiv je kdy vhodné použít.

Odteď zapomenete na automatiku a převezmete zaostřování obrazu do vlastních rukou.

Pochopíte jak se na přístroji nastavují základní fotografické veličiny - clona, čas a ISO.

E-kniha plná tipů jak:
- Nastavit správnou hodnotu ISO
- Správně použít expoziční čas
- Využít účinek clony
- Fotografovat všední věci nevšedně a kreativně

S touto e-knihou překonáte všechny překážky, které stojí mezi vámi, majitelem nového fotoaparátu a skutečným fotografováním.

www.total-picture-control.com


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

vaclav ŠVEC

11. 03. 2014

Nejhorsi kniha o fotografii vubec, jakou jsem kdy cetl. Hra na fiktivni fotografy turisty, spatna cestina plna gramatickych chyb („Pohled diváka poutají na fotografii místa ostré. Neostré místa ho nepoutají ani nerozptylují.“) , rady ktere pokrocileho rozesmejou a novacka zmatou. Myslite si, ze jste si koupili knihu a nauci vas fotografovat ? Ani nahodou. Jenom za kazdou kapitolou budete odkazovani na to, jakou "prirucku" si mate jeste koupit. Vyhozene penize.


Doporučujeme