Poloviční král

Jan Hamouz

229 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 520
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  A když voda Bělavé zešedne, věz, že se v království stalo něco zatraceně špinavého…

  Pohraničí Erenézie obsadil nepřítel. Trat’Hys vyráží v čele své armády, aby ukončil vleklé sousedské války jednou provždy. Zatím však netuší, že nejtěžší bitvu nesvede na bojišti, ale s vlastním synem.

  Na severu byl nastolen krutý řád. Stačí jeden nešťastný večer, jediné klopýtnutí, a Lheiwen je lapena v síti jeho nesmyslných pravidel. První láska ji tak sice naplní nezměrným štěstím, bude ho ale muset vykoupit víc než jednou jizvou.

  Garro brázdí vody Tórského moře a hledá lodě s břichy napěchovanými zlatem. Dokáže bojovat s kýmkoli, ale na jedno připraven není — setkání s mrtvou láskou ho zasáhne mnohem hlouběji, než by kdy mohlo ostří šavle.

  A co víc — nikdo z nich netuší, že daleko za mořem se sbírá obří armáda Rohatých, válečníků větších a silnějších, než jsou lidé...

  -----

  Trat’Hys vypadal unaveně. Řídit království vyčerpávalo i muže takové nezměrné energie, jakou disponoval on sám. Svou funkci miloval, stejně jako miloval svou zem. Se svými poddanými se radoval a se svými poddanými truchlil. Krajeprávcům donedávna bezmezně důvěřoval. Desetiletími, někde i staletími prověřená čistota rodů mu dovolovala plně se na ně spolehnout a správu krajin ponechat v jejich rukou. Teď byla jeho víra v ně otřesena. Kdo další se nechá uplatit? Kdo další zradí? 
  - ukázka z knihy


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme