Pískožrouti

Denny Newman

69 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Epocha
  Rok vydání: 2010
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Jak vypadá běžný Svátek Sestry Broskvové? Podaří se Hochům od Kobří řeky odhalit všechna tajemství? Dokáže otec Milchama strávit obyčejný večer jako Myrtil s profesorem Rosničkou? Jak dopadne závod v sáňkování? Dá se přepadnout cukrárna bez následků? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v pokračování románu Mořičvíl, tentokrát hned v šesti příbězích z města nad Stromovou řekou. James Blond, Jeroným, slečna Zuzanka a další hrdinové se vracejí v té nejlepší formě.

   

  Denny Newman (1975) je stále ještě relativně mladý český autor. Po ukončení matematicko-fyzikálního gymnázia pracoval jako natěrač, prodavač, barový kytarový hráč a kavárenský povaleč. Literárně tvoří od sedmi let (Jak letadlu došla nafta, 1982). Sbírá střešní tašky z celého světa, komiksy, chová kočku Terezu a úctu ke klasikům. Je svobodný, nezadaný (to byl inzerát), člen textové dílny Slávka Janouška (to byla reklama). 180 cm, běloch, severský typ, drobný kutil, rád naslouchá: dennysak.blogspot.com.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Michal

16. 01. 2013

Vydejte prosím i ten....

Petr

17. 09. 2013

Tak po přečtení Pískožroutů bych si taky rád přečetl Mořičvíl. Připomnělo mi to Změplochu ale v knize je spíš několik příběhů, které na sebe volněji navazují. Tak teď se jen těšit na Mořičvíl

Martin

14. 06. 2014

Autora bych se nebal nazvat ceskym Pratchetem. Typ humoru je velmi podobny. Knizka je druhy dil. Prvni se da najit zadarmo na netu, pokud vim nebyl vydan jako knizka.


Doporučujeme