Osheimské kolo

Mark Lawrence

244 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 440
  Nakladatel: Talpress
  Série: Válka Červené královny
  Díl: 3.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  V epické fantasy Marka Lawrence se bojácný princ navrací z útrob samotného Pekla, aby svedl největší bitvu svého života – lítý boj, v němž proti sobě stanou živí a mrtví.

  Mezi Snorrim ver Snagasonem a záchranou jeho rodiny leží všechny hrůzy Pekla – tedy za předpokladu, že mrtvé lze pořád zachránit. Jalanu Kendethovi záleží jedině na tom, aby z nepříjemného dobrodružství vyvázl živý a nepřišel přitom o Lokiho klíč. Ten dokáže otevřít jakýkoliv zámek i dveře a svému majiteli by mohl přinést nevídané bohatství a blahobyt.      

   Mladý princ touží po jediném: vrátit se do světa živých, kde na něj čekají víno, ženy a hazard. Osud s ním má však jiné plány. Osheimské kolo se otáčí stále rychleji, a pokud ho někdo nezastaví, rozetne svět vedví. S nadcházejícím koncem všech věcí, kdy se není kam schovat, se musí i ten největší zbabělec vzmužit a vydat se hledat nové odpovědi. Jalan a Snorri se postaví mnohým nebezpečím, od armády Mrtvého krále po zrádná zrcadla Modré dámy, avšak Osheimské kolo se navzdory všemu točí dál a stahuje je zpátky. Na konci čeká buď vítězství, anebo smrt.  

  Přichází strhující rozuzlení války Červené královny!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

23. 02. 2020

Ze začátku jsem tomu moc nevěřil ,ale je to vážně hodně povedený mix sf a fantasy.


Doporučujeme