Hladová smečka

Martin Sládek

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Dobrodružné romány
  České fantasy
  Počet stran: 288
  Nakladatel: Mystery Press
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  DVĚ SMEČKY ZNEPŘÁTELENÝCH VIKINGŮ A JEDEN PROKLETÝ DRAKKAR PLNÝ ZLATA…

  Tulák, dobrodruh a příležitostný hazardér Harald přijíždí do Norska – v tu nejhorší možnou chvíli. Aniž by to tušil, jeho osud se proplete s osudy mnohých a pro všechny to může znamenat jak požehnání, tak předčasnou smrt.

  Jarl Björn Berkfinnsson a jeho družiníci mají před sebou těžkou cestu, která je může stmelit, nebo navždy rozdělit. Potopený drakkar plný zlata náleží moři, které se nerado vzdává svých tajemství. A ve stopách norských Vikingů se navíc žene hladová dánská smečka.

  Hra dvou králů dává do pohybu události, před kterými neunikne nikdo z nich. Kráčet po stezkách cti a slávy znamená neznat slitování. Úvraty se plní potravou pro červy, víno teče proudem a v měsíčním světle se zatraceně špatně rozeznává od krve.

  Jak každý krkavec ví, trpělivost přináší čerstvé maso. A u bran Valhally se srotil takový dav, že v ní bohové budou muset změnit zasedací pořádek.

  „Pokud by si Hladovou smečku přečetli Andrzej Sapkowski, David A. Gemmell a Robert E. Howard, uznale by zamručeli.“ – FANTASYMAG


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladislav

12. 05. 2019

"Prý příliš podobné Zaklínači"...ačkoliv jsem toto zhodnocení viděl, než jsem se pustil do knihy, v průběhu čtení jsem si na něj ani jednou nevzpomněl. Příběh byl originální, zajímavý, stejně jako postavy, a to nejen ta hlavní. Stejně tak zařazení děje do dnešního Norska bylo příjemnou volbou.


Doporučujeme