199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Host
  Série: Spálený muž
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Dobro opět stojí proti zlu. Ale která strana je která? Ani peklem si nemůžete být jisti, natož nebem, kde se nejspíš schyluje k válce…

  V tunelech hluboko pod Londýnem hynou zemští elementálové — gnómové. Zabíjí je bytost známá jako Hnilobák. A gnómové se nemají na koho s důvěrou obrátit.

  Na scéně se však objevuje diabolista a zpola napravený nájemný vrah Don Drake a téměř padlý anděl Trixie. Když se Drake dozví, že Hnilobák je vlastně arcidémon Bianakith, je mu ihned jasné, že nepůjde o snadnou prácičku. Bianakith je totiž nositelem nemoci a rozkladu a jeho aura poškozuje všechno, co se k němu byť jen přiblíží. Dokonce i starodávným londýnským základům hrozí zhroucení. Don, Trixie a Spálený muž tedy musejí vymyslet, jak Bianakithovi zabránit, aby vyhladil gnómy a zničil město.

  Pomůže našim hrdinům při záchraně Londýna Trixiin dominion, nebo bude mít trochu jiné plány?

  Peter McLean (nar. 1972) se narodil poblíž Londýna, pohyboval se na norwichské alternativní scéně, kde střídal špinavé noční kluby se studiem bojových umění a praktické magie. Kromě psaní se od třinácti let věnoval kung‑fu. Pracuje v datacentru americké nadnárodní společnosti. V roce 2016 vydal svůj debutový román Drake (česky Host 2017), který je první knihou ze série Spálený muž. Dominion je jeho pokračováním.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Vladislav

12. 05. 2019

Dobrý setting, uvěřitelné postavy, akorát ten příběh by mohl být o fous lepší.


Doporučujeme