Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Císařovy čepele

Brian Staveley

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 533
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Kronika Netesaného trůnu
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Kruh se uzavírá. Sázky jsou vysoko. A staré pravdy znovu ožijí… Císař byl zavražděn a ponechal císařství Annurian ve zmatku. Jeho potomci teď musejí pohřbít žal a připravit se k odhalení spiknutí.

  Císařova syna Valyna, který prochází výcvikem pro nejvražednější bojovou sílu říše, zastihne zpráva daleko za mořem. Očekává potíže, ale po několika „nehodách“ a po varování umírajícího vojáka si uvědomí, že je v nebezpečí i jeho život. Než však může podniknout jakoukoliv akci, musí přežít žoldnéřskou brutální závěrečnou iniciaci.

  Mezitím císařova dcera, ministryně Adare, pronásleduje otcova vraha přímo v sídelním městě. Dvorská politika jí může být osudnou, touží však po spravedlnosti. A Kaden, dědic říše, studuje ve vzdáleném klášteře. Tam nelítostným způsobem vyučují učedníci Prázdného boha a Kaden to musí zvládnout, aby získal jejich pradávnou moc. Když dorazí císařská delegace, umí už dost, aby dokázal vycítit zlé úmysly. Bude mu to však stačit k přežití, až se dají do pohybu dlouho skryté síly?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme