Za modrým horizontem událostí

Frederik Pohl

198 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 328
  Nakladatel: Triton
  Série: Heechee
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Ve druhém svazku jedné z nejslavnějších ság žánru science fiction se opět setkáváme s Robinettem Broadheadem, jenž už sice získal pohádkové bohatství, ale artefakty Heecheeů mu přesto nedávají spát. Založí tedy vlastní kosmickou společnost, jež má za úkol shromažďovat veškeré informace o těchto mimozemšťanech a následně vyšle výpravu k nově objeveným objektům ve Sluneční soustavě, z nichž jeden bych mohl být vytouženou Továrnou na potraviny, která by lidstvo navždy zbavila hladu.

  Po přistání se výprava překvapivě setkává s potomkem zesnulých prospektorů, jenž je doslova pokladnicí vzácných heecheovských znalostí. Je tak objeven nejen účel tzv. modlitebních vějířů, ale i cesta lodí do podivného místa, které je dle chlapcova vyprávění doposud obydleno. Je možné, že jsou jeho obyvateli legendární Heecheeové?

  Vydání Za modrým horizontem událostí v novém překladu Jiřího Engliše.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Milan

14. 01. 2020

Je to zmetek. Chyb jako máku. Spousta slov je chybných nebo nesmyslně rozdělených (místo "použití" je "po užití". Vypadá to úplně stejně jako načerno naskenované knihy. Ale ty si můžu stáhnout zdarma, za tuhle jsem platil. :-/ Pět hvězd za obsah knihy, jedna za vydavatelské zpracování.


Doporučujeme