Bakly - V objetí smrti

Miroslav Žamboch

239 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 416
  Nakladatel: Triton + EF
  Série: Bakly
  Díl: 7.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Bakly je kupodivu stále naživu, v jím vyvolané válce podsvětí se zaplétá do spirály násilí stále hlouběji a hlouběji a nehledá cestu ven. Jen blízkost smrti ho udržuje na hranici příčetnosti.

  Baronesa Münchauzen pronikla do vyšší společnosti a teď se snaží dostat pod povrch nablýskaného společenského pozlátka, aby získala to, co ji osobně nejvíc zajímá – informace o moci, o magii.

  V podzemí Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria, roste něco, pro co v paměti lidí i v nejstarších encyklopediích chybí pojmenování. Roste to, vyvíjí se, ovlivňuje a proměňuje své okolí a pátrá po důvodu vlastní existence, po účelu, kvůli kterému bylo stvořeno. Ti, co Věc v podzemí probudili z neexistence, se začínají bát.

  P.S.: Děj navazuje na příběh Bakly – Hledání smrti.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

David

16. 06. 2019

Pro milovn9ky Baklyho možná trochu zklamání. Nejedná se totiž o příběh Baklyho, ale o příběh mnoha jiných lidí, ve kterém se také vyskytyje Bakly. Jeho vlastní linka je sice nejzajímavější, ale proti ostatním krátká a povrchní. A i když Bakly nakonec všechny zahrání, je to takové nemastné, neslané. Nicméně, ve sbírce knih chybět nesmí.


Doporučujeme