Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Život bez pšenice

William Davis

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Zdravá kuchyně, diety
  Počet stran: 336
  Nakladatel: Jota
  Série: Život bez pšenice
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? 

  Život bez pšenice je provokativní kniha o odstranění pšenice – i takzvané zdravé celozrnné pšenice – z jídelníčku. Výsledkem je trvalý úbytek nadváhy a úleva od celé řady zdravotních a zažívacích potíží.

  Doktor William Davis čerpá z dlouholetých klinických studií i ze svých vlastních mimořádných výsledků s tisícovkou pacientů, kterým doporučil režim bez pšenice. Na těchto základech staví svou přesvědčivou kritiku této všudypřítomné ingredience. Dieta bez pšenice je spojována s celou řadou významných přínosů: 

  * Úbytek váhy o 10, 15 i 25 kilogramů během prvních několika měsíců
  * Úleva od metabolického syndromu a cukrovky druhého typu
  * Konec trávicích potíží, jako je vředová kolitida a celiakie
  * Výrazné zlepšení hladiny obou druhů cholesterolu (HDL a LDL)
  * Zmírnění osteopenie
  * Vyřešení kožních problémů – od lupénky po ústní vředy a úbytek vlasů
  * Omezení zánětlivosti a úleva od bolestí revmatické artritidy 

  Velmi čtivá a podnětná kniha Život bez pšenice nabízí nový a velice důležitý pohled na většinu závažných zdravotních problémů naší doby. 

  ***

  William Davis, MD, je preventivní kardiolog, který propaguje život bez pšenice a tímto svým unikátním postojem přispívá nejen k prevenci, ale k úplnému odstranění srdečních chorob. Je medicínským ředitelem Track Your Plaque, internetového preventivního programu srdečních nemocí, a často přispívá do národních publikací a na webové stránky o zdraví. Žije se svou ženou a třemi dětmi ve Fox Pointu ve Wisconsinu a v jeho spíži nenajdete žádné buchty ani koblihy.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Michal

13. 09. 2013

Doporučuji k přečtení a zamyšlení se nad způsobem současného stravování. Nejvíce mě udivilo množství citací z odborných publikací a studií, kterými autor dokladuje svá tvrzení.


Doporučujeme