e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 304
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Obránce perimetru
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  V reálném světě je Ruslan skvělý hráč vesmírných strategií. V tom digitálním je z něj Georg royl Inoky ton Mesfelle, korunní princ Říše a významný člen Oranžového rodu. Před nějakou dobou totiž Ruslan kývl na nabídku tajemného cizince, pana G.I., aby se stal jeho náhradníkem ve hře Obránce perimetru. Jde o prestižní záležitost pro úzký okruh bohatých vyvolených a pan G.I. si v ní vedl velmi špatně.

  Což se už nedá říct o výkonu Ruslana/Georga, který se díky svým schopnostem geniálního stratéga a obratného diplomata stává mimořádně úspěšnou herní postavou. A úspěch se neodpouští ani v herním světě, takže kromě boje s hordami cizáků, nepřátelských mimozemšťanů, musí princ Georg čelit intrikám vévody Paola, hlavy Oranžového rodu. Rozehrává tak nebezpečnou hru na dvou frontách. Čeká ho střet s cizáckými agresory a k tomu finální bitva s mnohonásobnou přesilou flotily vévody Paola.

  Jediná porážka by znamenala pro Ruslana konec v herní kariéře. Nebo i v opravdovém životě? Na tuto otázku Ruslan stále hledá odpověď – je hráčem, nebo přímým účastníkem reálného dění…?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Peter

20. 04. 2019

Super kniha tesim sa na dalsiu časť príbehu

Stanislav

08. 05. 2019

Není to špatné,ale je to v podstatě pořád to samé jako jednička jenom tempo je menší a tak je zřetelnější že to vlastně není o ničem. A jako bonus to jak hlavní hrdina v pohodě vraždí svoje odpůrce mně moc nenadchlo zvlášt když sám pochybuje že je to hra a to že je skoro neomylný a nezničitelný taky moc nepomáhá mu fandit. Ale jako čtení jak se říká do vlaku to jde.

Stanislav

08. 05. 2019

.. a to že je skoro neomylný a nezničitelný taky moc nepomáhá mu fandit. Ale jako čtení jak se říká do vlaku to jde. A JAKO OBVYKLE SE ULOŽÍ JEN ČÁST RECENZE...TO TO NEJDE UPRAVIT NEBO PŘIDAT POČÍTADLO ZNAKŮ..TO JAKO FAKT??


Doporučujeme