e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Jsem Desmond Sommers.
Nikdy jsem nechtěl být vojákem. Naopak, přidal jsem se k záchranářům, abych životy dával, ne je bral. Jenže se zdá, že osud má smysl pro ironii, protože jsem nakonec stanul v čele elitní vojenské jednotky, jejíž členové jsou vybaveni nanobrněními. To kvůli tomu, že na lidstvo zaútočil nemilosrdný mimozemský protivník, Tauriani. Nezastaví se, dokud svou přítomností neposkvrní všechny naše těžce vydobyté planety a neznásilní každičkou buňku našich těl.
Prohráváme. Drtivě.
Spálená na prach je i centrální planeta Extrasolárního společenství, Liberty. A Tauriani míří na Zemi, do srdce Vesmírné asociace, do srdce korporátního světonároda, aby nám zasadili definitivní úder.
Ještě je tu však jiskřička naděje.
Může jí být vyspělá, avšak xenofobní civilizace Draynů? Anebo Velký architekt, entita, která před miliony let rozparcelovala část Mléčné dráhy do hyperprostorových koridorů?
Ať je to, jak chce, musíme ho najít.
Odhalit, co je zač.
A zjistit, jaký je obsah jeho Plánu…

ZÁVĚREČNÁ ČÁST CYKLU VESMÍRNÁ ASOCIACE

Kategorie: Sci-fi
Počet stran: 550
Nakladatel: Brokilon
Série: Vesmírná asociace
Díl: 5.
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-745-6510-6
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr Kalíš

02. 01. 2021

Tato kniha je nádherný příklad, jak zlikvidovat dobrou scifi sérii. Nemám nic proti vtipným textům, ale vzít poslední díl celkem vážného příběhu a udělat z něj totální frašku, to se jen tak nevidí. Doporučuji si tuto knihu nekupovat místo toho si domyslet příběh po svém. A pro autora, pokud by to náhodou četl, měl by si ujasnit rozdíl mezi drobnou narážkou na české reálie a tím, když těmi to narážkami popíše celou desku a praští s ní čtenáře do xichtu.


Doporučujeme