Temná trilogie

Miroslav Žamboch

159 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Nakladatel: Ing. Miroslav Žamboch - EF
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Zpověď válečníka
  Uprostřed nelítostného světa stojí malý chlapec – Olaf Hangeron. Krutá zima, boje znepřátelených klanů. Olafa a jeho strýce spojuje pouze společný nepřítel. Že jsou příbuzní, je to nejbezvýznamnější. Strýc je jako z kamene – nejen jeho svaly, ale i jeho srdce. Servítky si rozhodně nebere před nikým, ani před Olafem, který ho začíná opravdu nenávidět. Jinou možnost, než jít s ním, však nemá. Ale takový je kraj, takové jsou podmínky.

  Ocel, krev a smrt
  Z Olafa je čtrnáctiletý chlapec. Přidal se ke skupině Vikingů, kteří se plaví na svém drakaru a okrádají jiné lodě. Olaf postupně dospívá a není divu, že se z něho za takových podmínek stává „něco“ ještě horšího, než byl kdysi jeho strýc. Krvavé dobrodružství na moři, plné smrti a utrpení, je příběh trochu odlišný od předchozí povídky. Na škodu to ovšem není.

  Hangeron před zrcadlem
  Krutá zima je vystřídána krutým vedrem. Společně s Olafem se ocitáme kdesi na jihu v pouštní oblasti. Povídka je daleko více „fantasy“ než předchozí. Vedle monstrózní postavy a umění boje se začínají v Olafovi probouzet zvláštní schopnosti. Jeho cestu také překříží žena, k níž si vybuduje vztah. Ač se většinou Olaf chová jako mladík, kterým je, v úzkých se promění v děsivé zabíjející monstrum, což ubíjí i jeho samotného. Podivné plány s ním má i jakýsi čaroděj…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Michal

21. 05. 2013

Chtěl bych se zeptat, kolik toto vydání má stran, nebo srovnání s knihou živí a mrtví. Koupil jsem si předtím od pana Žambocha Živí mrtví a šlo o velice krátké povídky. Když se podívám na velikost tohoto díla v MB tak se nejedná ani o 1/5 knihy živí mrtví. Kupování drobků za velké peníze mě u knihy pana Žambocha naštvalo poprvé u Dlouhého sprinu s ozvěnou, kde polovina knihy byl "rejstřík" Jak to tedy s tímto dílkem je opravdu?

Lukáš

29. 06. 2013

Kniha má 63 stran:)

Karel

16. 08. 2013

Žamboch jak má být ;-)


Doporučujeme