e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Stále ve střehu

Michael Atamanov

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 336
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Temný bylinkář
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Poštvali byste proti sobě celý svět, jen abyste si udrželi vzácnou kořist?

  Tim už si za svou krátkou kariéru korporátního testera MMORPG hry Svět bez hranic stihl vydobýt slušné renomé. Jeho videa o hraní za nepopulární rasu v totálně nudné lokaci mají čím dál víc zhlédnutí a mnohem víc reakcí na herních fórech, než by u postavy goblina na nízkém levelu kdo čekal.

  Jenže s Timovým posledním videem se strhla vlna kritiky. Některým hráčům totiž leží v žaludku, že se takhle nový hráč snadno dostal k vzácnému mountovi, a korporace se v obavě ze ztráty příjmů rozhodne nabídnout šanci na získání Timovy wyverny každému, kdo ve stanovené lhůtě zvládne jeho postavu zabít. Nic takového si ovšem Tim nehodlá nechat líbit, a tak začíná divoký útěk plný skrývání, úskoků a zoufalého vymýšlení strategií proti mnohem silnějším hráčům. Má totiž jen dvě možnosti: buď dokáže využít vlastní vynalézavost a málo známé herní mechaniky naplno, nebo přijde o svůj klíč k hromadě peněz, které jeho sestra potřebuje na operaci.

  I v druhém díle Temného bylinkáře obhajuje Michael Atamanov svou pozici mezi elitou autorů LitRPG. Bohaté herní prostředí, sympatické postavy a futuristické zasazení světa jen dokreslují příběh plný zvratů a toho nejlepšího, co může virtuální realita nabídnout. Každý rád fandí slabšímu a goblin Amra rozhodně má na to, aby si podal mnohem mocnější protivníky, než je on sám!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Richard

04. 07. 2020

Zase jedním dechem :D Atamanov nezklamal.

Miroslav

05. 07. 2020

Jen víc takových knih.

Pavel

14. 07. 2020

Výborné pokračování.


Doporučujeme