e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Herní tester

Michael Atamanov

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 336
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Temný bylinkář
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Dokáže nováček na prvním levelu přežít ve virtuální realitě, když ho hra vrhne rovnou do oblasti pro postavy o desítky levelů výš? Nebo goblin bylinkář umře ještě dřív, než si vůbec někdo pustí jeho stream?

  Tim je bývalý úspěšný hráč jednoho ze starších typů MMORPG, to ale platilo jen do chvíle, než herní sféru ovládl Svět bez hranic a vytlačil všechny ostatní hry z trhu. Timovy rozsáhlé investice v původní hře najednou ztratily hodnotu, a tak si hodně rychle musí hledat jinou práci. Naštěstí se mu podaří získat místo testera právě Světa bez hranic. Za nulový plat, ale zato s příslibem toho, že všechno, co ve hře získá, může převést na reálné peníze, které on i jeho sestra zoufale potřebují.

  Má to jeden háček – jako zaměstnanec korporace má Tim za úkol propagovat nepopulární rasy a lokace. Místo lidského paladina nebo elfího lučištníka tak dostane přidělenou postavu goblina bylinkáře s mizerným charisma a ještě nižší inteligencí a skoro nemožný úkol: natáčet svůj postup hrou a zaujmout diváky natolik, aby si goblini získali nové příznivce.

  Michael Atamanov si v žánru LitRPG stihl vydobýt pevné místo už svou sérií Obránce perimetru. Ve zbrusu novém Temném bylinkáři tentokrát buduje fantasy svět, kde hrají hlavní roli obvykle opomíjené „temné“ rasy – goblini, orkové, najády a jedna vychytralá nymfa. Goblin Amra se bude muset hodně otáčet, aby si udržel nepřátele od těla a vzácnosti v inventáři!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Václav Pospíšil

22. 06. 2020

Další absurdní překlad ruské knihy z anglického překladu. Četl jsem celou sérii v originále a není špatná. Ovšem překlad překladu?? Každým překladem se něco ztrácí. Předesílám, že hlavní hrdina se rozhodně nejmenuje Timothy (u Rusa by to bylo dost divné, že). Normálně bych knihu ohodnotil čtverkou, ovšem kvůli výšeuvedenému dávám jedna.

Pavel

27. 06. 2020

Bavilo mě to a hodně. Další díl stoprocentně koupím.

Jan

29. 06. 2020

Hodně dobré, Atamanov píše velmi čtivě i v předvhozích titulech Mám připomínku k čelní stránce - graficky velmi neumělé

Zdeněk Jíra

30. 08. 2020

Výborný první díl, přečteno za jeden den a hned kupuji další! Některé věci mi přišly podobné Šamanovi, přesto se mi Herní tester celkově líbil více než autorův Obránce perimetru.


Doporučujeme