e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Partnerský manuál

Aleš Kalina

250 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 109
  Nakladatel: MindSoft s.r.o.
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Aleš Kalina je předním českým koučem, lektorem a řečníkem v oblasti osobního růstu. Jeho přednášky ročně navštěvují tisíce lidí, jeho stránka na Facebooku dosáhla v roce 2014 celkem 45 000 fanoušků a na jeho webové stránky ročně přijde více než půl milionu lidí, kteří hledají radu pro svůj život. 

  Kdybychom byli celiství takoví jací jsme, nebyla by zapotřebí pohlaví. Celý systém planety Země je navržený tak, že se vzájemně potřebujeme a doplňujeme. Najít pro sebe kompatibilního partnera je umění, kterému se může naučit každý. Chcete prožít život sami nebo s někým, s kým to bude stát za to? V této knize se naučíte mnoho nejen o sobě, ale i tom, jak si najít pro sebe toho správného partnera. Provedu vás sestavením objednávky partnera a vysvětlím vám i podstatu testování partnerské kompatibility s pomocí mých 7 metod. 

  Představím vám mnou nalezené zákonitosti vztahů, které vám pomohou elegantně definovat vaše dlouho neřešené problémy a uzavírat je. Čeká vás i výklad oblíbené Domácí ústavy a 3x a dost. 

  Staňte se právě vy novou generací, která bude umět svůj vztah nejen dobře vystavět, ale i udržet a rozvíjet. Má kniha vám k tomu pomůže.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme