• -40%
e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Odvaha nebýt oblíbený

Ičiró Kišimi, Fumitake Koga

219 131 Kč

Akce končí za 00:00:00

  Formát titulu:
  Kategorie: Osobní růst, motivace
  Počet stran: 272
  Nakladatel: BETA - Dobrovský
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Čtivý filozofický rozhovor o odvaze žít podle svého

  Inspirativní rozhovor nespokojeného mladíka s moudrým filozofem odkrývá principy individuální psychologie Alfréda Adlera, rakouského psychologa přelomu 19. a 20. století, který byl žákem a spolupracovníkem Sigmunda Freuda. Během pěti večerů oba muži debatují o základních životních situacích, o vztazích, práci, dělání chyb, komplexech méněcennosti či o schopnosti lidí změnit se a přitom nepřestávají hledat cestu vedoucí k prostému lidskému štěstí.

  Filozof, v duchu klasického sokratovského vzoru plného příkladů ze života, vede mladíka k tomu, aby sám nalezl odpovědi na své otázky i pochyby. A původně skeptický a zahořklý mladík během dialogu postupně dospívá k poznání, jak se nenechat spoutat minulostí či ovlivňovat okolím, jak najít odvahu převzít kontrolu nad vlastním životem a dosáhnout tak opravdového štěstí.

  Kniha má za sebou úspěšné tažení Japonskem, Čínou a Koreou, kde se z ní stal překvapivý bestseller, a je poutavým čtením pro každého, kdo se necítí v životě zcela spokojený a klade si otázku, zda a jak je možné to změnit.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme