e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené.
O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. 
Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem?
Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...
Kategorie: Světové krimi
Počet stran: 432
Nakladatel: Cosmopolis
Série: Inspektorka Erika Fosterová
Díl: 2.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-271-0404-8
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Jaroslav Veverka

08. 01. 2019

Docela ctive ????

Jana Kubáčková

27. 03. 2020

Všechny jeho knihy se velmi dobře čtou, jsou napínavé, vřele doporučuji, zvláště v dnešní době koronaviru vám přijdou vhod při domácí karanténě.

Eva Kráčmarová

18. 04. 2020

Další dobrá detektivka tohoto autora.Stojí určitě za přečtení. Koupila jsem nakonec všechny tituly od autora. Po prvním titulu Dívka v ledu, jsem si prostě nedokázala pomoct, chtěla jsem číst dál. Vřele doporučuji


Doporučujeme