e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Nespěchejte do rakve

Tomáš Kašpar

133 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Zdravý životní styl
  Počet stran: 116
  Nakladatel: Akademie úspěchu
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Moderní medicína a její stoupenci nás žádají, abychom akceptovali únavu, spoustu nemocí a ztrátu vitality jako přirozený projev stárnutí. 

  Jak je však možné, že tyto příznaky postihují čím dál mladší lidi? To stárneme rychleji? Kolik je tedy dítěti, které dostalo cukrovku? Jak starý je potom 30-ti letý člověk, který dostal infarkt? Není náhodou všechno jinak?
  Jak je možné, že v posledním desetiletí přibývá tolik srdečních infarktů a tolik případů rakoviny? Jak je možné, že cukrovka byla před sto lety vzácným onemocněním a dnes se šíří jako epidemie? Kde je pravda? Věříte lékařům, kteří vás léčí? Věříte lékům, které vám předepisují?

  Kniha “Nespěchejte do rakve” by se také mohla jmenovat “Zbytečné nemoci”, protože to je přesně to, na co poukazuje. Moderní lékařská medicína úspěšně bojuje s důsledky nemocí, aniž by se příliš zajímala o příčiny. Tato kniha se zaměřuje především právě na příčiny a přináší často šokující odhalení. Připravte se na dávku emocí, až odhalíte zákulisí průmyslu, podobného “továrnám na smrt”.

  Poselství knihy je jasné: “Vezměte poklad svého zdraví do svých rukou, jinak ho vezme do rukou nekdo jiný a výhodně ho prodá!” 


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme