Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Nespasitelní

Michael R. Fletcher

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Světové fantasy
  Počet stran: 416
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Manifest bludu
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Bedeckt má akorát svoji sekeru, pár mincí pro případ, že by skončil v Posmrtí, a dva kumpány, ke kterým by se neotočil zády nikdo, natož on sám. Oba jeho společníci jsou totiž Geisteskranken – šílenci, kteří svým bludům věří natolik, že se stávají skutečností. Takových je svět plný a Bedeckt vražednou zlodějku i rádoby nejlepšího šermíře na světě toleruje jen proto, že jsou užiteční a ochotní jít přes mrtvoly, aby uskutečnili jeho plán na to, jak si zajistit bohatství až do smrti.

  Bludy a víra totiž znamenají moc, obzvlášť když jedné věci věří hodně lidí. To ví i velekněz Konig Furimmer, který vede své ovečky k jedinému cíli: uctívání obyčejného chlapce Morgena natolik, aby se z něj stal bůh. Bůh, kterého bude Konig moci ovládat… pokud ovšem božského chlapce neunesou Konigovi před nosem Bedeckt a jeho společníci s vidinou tučného výkupného, aniž by tušili, že si tentokrát ukousli příliš velké sousto.

  Víra totiž utváří realitu. A bohové z ní zrození mají s každou chorou myslí vlastní plány!


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

kateřina miklíková

07. 06. 2020

Řekla bych, že příběh bude milovníky trochu šílené fantasy bavit. Řeči o originalitě, čtivosti a neodolatelnosti nelhaly. Když teď při psaní nad tím přemýšlím – hergot, ta kniha byla fakt úžasná! Úžasně šílená. Kde mám další díl? Celý můj (dlouhý) názor zde: https://trojtecka.blogspot.com/2020/06/nespasitelni.html

Tomáš

11. 09. 2020

Kruté,nelítostné,vysoce vulgární............skvělé..... jsem nadšen.Antihrdinové které jsem hledal ve fantasy literatuře posledních třicet let.Pouze pro "náročného diváka"


Doporučujeme