e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

LARS MUSÍ ZAÚTOČIT, PROTOŽE TENHLE PŘÍPAD JE ZATRACENĚ OSOBNÍ…

Lars, soukromé očko, milovník kvalitního bourbonu, ryčné hudby a vůně žen, měl ve svém staromládeneckém životě sotva dvě či tři vážnější známosti. Jedna z nich, krásná Viktorie, se mu po téměř dvaceti letech odloučení ozve s úpěnlivou prosbou o pomoc.

Před několika dny se beze stopy ztratil její syn Artur, přičemž chlapcovo záhadné zmizení bylo doprovázeno neméně záhadným vloupáním do trezoru ve firmě, v níž je zaměstnán jeho otec. Když se Lars od Viktorie dozví, že Arturovi je devatenáct a že muž, který ho vychovává, vlastně ani není jeho biologický rodič, zbystří.

Ihned se pustí do pátrání, během něhož je lepší neplést se mu do cesty, natož mu lhát nebo se ho dokonce snažit zastavit, jak se o to několik nešťastníků pokusilo. Tentokrát Lars nevyčkává, ale útočí, protože někdy věci zkrátka nejdou brát jinak než osobně.

Kategorie: České krimi
Thrillery
Počet stran: 208
Nakladatel: Mystery Press
Série: Lars
Díl: 3.
Rok vydání: 2020
Jazyk: Český
ISBN: 978-80-758-8215-8
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Tereza Škrháková

02. 11. 2020

Precteno jednim d

Tereza Škrháková

02. 11. 2020

Precteno za jeden den a pecka! Lars je jako postava knihy uzasnej, ale v realu bych ho potkat asi nechtela. Jediny, co jsem preskocila, byly ty (pro me nudny) pasaze o tuningu aut. Finis pribehu byl super. Uz se tesim na dalsi dil.


Doporučujeme