e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kartosský gambit

Vasilij Mahaněnko

189 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy, sci-fi
  Počet stran: 320
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Cesta šamana
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Odsouzený hacker Mahan se po odpracování první části svého trestu v barlionských dolech dostává do hlavního herního světa a konečně může se svou postavou šamana plnit úkoly v naději, že vydělá dost virtuálních peněz na své velmi reálné propuštění.

  S nepopulární třídou postavy i povoláním klenotníka jsou ale nové začátky těžší, než se zdají. Zdánlivě nezajímavá zapadlá vesnička ukrývá podezřele silná monstra i další indicie k sestavení legendární Karmadontovy šachovnice. A zatímco se velké hráčské frakce pokouší urvat co nejvíc prestiže a vzácných předmětů, Mahan zjišťuje, že se celý herní svět Barliony mění od základů: dlouho udržovaná rovnováha „dobrého“ a „temného“ císařství se hroutí, na scénu nastupují nové scénáře i herní mechanismy a NPC se nechovají jako pouhá NPC. Zdá se, že Korporace na své hráče chystá něco velkého…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

17. 02. 2019

Vlastně netuším proč čtu už druhý díl- joo vlastně protože AKCE&SLEVA. ALe na to jaká je to blbost se to čte vážně dobře,autor i překladatel umí,škoda(podle mně teda) že se nevěnují nějakému jinému tématu.


Doporučujeme