e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Hon na mrtvého

Tim Weaver

229 Kč

  Kategorie: Světové krimi
  Thrillery
  Počet stran: 400
  Nakladatel: Mystery Press
  Série: David Raker
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Před rokem bylo nalezeno tělo Alexe Townea.

  Před měsícem ho jeho matka viděla na ulici.

  Před týdnem David Raker souhlasil, že ho vypátrá.

  Nyní si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal.

   

  Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli – mrtvého ve vraku auta. Jenže pak ho jeho matka uviděla na ulici, živého a zdravého…

   

  David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí.

   

  Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé.

   

  Raker brzy zjistí, že člověka může potkat i mnohem horší osud než je smrt.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

08. 04. 2018

Rok po smrti milované ženy Derryn, která zemřela na rakovinu se David ještě stále nevyrovnal s její smrtí, nedokáže ani spát v jejich společné ložnici a právě v té době ho navštíví přítelkyně Derryn - Mary. Mary chce pomoci s hledáním syna Alexe, který se zabil v autě, ale Mary je přesvědčená, že ho nedávno potkala - živého. David přes všechny důkazy o Aexově smrti začne pátrání a velmi brzy získá i on pochybnosti o tom, jak Alex zemřel a jestli skutečně zemřel.... Tak začíná a pokračuje napínavé čtení, které nás zavede do světa drog, sekt a vymývání mozků. Mezi lidi, kteří jsou přesvědčeni, že ztrátou vzpomínek se dokáží lidé polepšit, zahodí minulost a budou šťastně žít až do smrti. A po všech těch hrůzách, přijde rozuzlení, které vás určitě překvapí.


Doporučujeme