e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Byznys trip

ŽKV

129 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Anekdoty, satira
  Počet stran: 168
  Nakladatel: BizBooks
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi


  „ŽKV je Halina Pawlowská českého byznysu.“
  „Vtipné, čapkovsky laskavé nahlédnutí pod pokličku firem nejen korporátních.“

  Je jedno, jestli jste mladý student, uvaděč v kině, ostřílený manažer nebo absolvent lesnické fakulty, který klepe na dveře personální agentury s chvějícím se hlasem a s rozšláplým koňským trusem na botě. Tato kniha je pro všechny a každý se v ní najde. Je i pro ty, kdo do profesního života ještě nevstoupili – najdou tu ochutnávku toho, co je čeká. Na pár stránkách, ryzí, bez cenzury, avšak s respektem a nadsázkou.
  Sedněte si, dejte si víno (máte-li na to věk) a nechte se provést „kuchyní“ globálních firem, jak (ne)fungují. Věříme, že po každé kapitolce se přistihnete, jak si říkáte věty typu „To znám“, „Stejně jako u nás“, „To kdybych věděl dřív“, a možná také někdy „Blbost“. Byznys Trip je totiž ze života… Všude fungují podobné principy a procesy. Všude je to o lidech, o přístupu a hlavně o dodržování pravidel a následování vize firmy.
  Může se stát, že zrovna vám rady a tipy popsané v knize nebudou fungovat, a tím pádem se nestanete generálními řediteli během pár měsíců, ale možná až za pár let. Na každý pád se u čtení knížky dobře pobavíte.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Lucie Nováková

10. 11. 2017

naprosto úžasné počtení, vtipné, zábavné, vřele doporučuji


Doporučujeme