e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

44 kapitol o 4 mužích

B.B. Easton

199 Kč

  Kategorie: Erotika
  Romantika
  Počet stran: 312
  Nakladatel: Baronet
  Série: 44 kapitol
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2020
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Knižní předloha chystaného seriálu Netflixu, jehož název bude SEX/LIFE, přichází na trh! Tohle o ní říká sama autorka:

  Školní psycholožky nemají psát knihy o sexu. Považuje se to za „neetické“ a „důvod k propuštění“. Máte štěstí, že etika nikdy nebyla moje silná stránka.

  Léta jsem se snažila zpestřit svůj sexuální život, až jsem to nakonec vzdala a spokojila se s deníčkem. Možná můj nádherný, chladný manžel-cifršpión jednoduše nebyl schopný takové vášně, jakou jsem očekávala. Koneckonců, moji bývalí – tatér, později mariňák, později vyvrhel z motorkářského klubu, punkrocker s tváří nevinného děcka, propuštěný z vězení na podmínku, a heavy metalový basák – byli nachlup stejně tetovaní a nabití testosteronem jako hrdinové mých oblíbených romancí. Když už nemůžu znovu prožívat takovou vášeň v reálném životě, můžu o ní aspoň psát. Ne? Nikdo se o tom nemusí dozvědět. Bude to moje malé tajemství.
  No a víte, co se stalo? Můj manžel si tu blbost přečetl.

  A víte co ještě? Začal se s nimi trumfovat.

  Opilá mocí a na pochybnou radu své nejlepší kamarádky a kolegyně jsem začala testovat hranice – vytvářela jsem deníkové záznamy určené přímo k tomu, aby zmanipulovaly Kenovo chování. Většinou reagoval skvěle – až na případy, kdy skvěle nereagoval.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme