e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Každý má svou lajnu

Petra Dvořáková

179 Kč

  Kategorie: Beletrie pro děti
  Počet stran: 144
  Nakladatel: Host
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  O florbalu, prvních láskách a ceně vítězství.

  Sourozence Adama a Kateřinu pojí s ostatními nejen život na malém městě, společná škola a přátelství, ale především florbal. Trénují několikrát týdně a doufají ve vítězství v krajském poháru. Sportovní úspěch však zdaleka není jejich jedinou starostí. Doma to houstne, rodiče se hádají a Richardova parta volí stále drsnější praktiky. Stane se Eliška Adamovou holkou, nebo jen pomáhá Richardovým gorilám v jejich neférovém jednání? Může Richardův otec koupit jeho týmu výhru? V čem všem má prsty malá Váva? A kdo dá vítězný gól?

   Zahrajte si s nimi florbal a zažijete mnohem víc než jedno florbalové vítězství.

   Pro náctileté holky a kluky, kteří mají rádi florbal.

  -----

  I když vždycky říkám, že každý má svou lajnu a na ní stojí sám za sebe, nikdy byste nedali gól, kdybyste nedostali tu správnou přihrávku. Kdyby kolem vás nebyl tým, který vám pošle míček a dá vám tak šanci.

   

  Ne každý gól znamená výhru. Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví.

   

  Petra Dvořáková (nar. 1977) je spisovatelka a scenáristka. Napsala několik knih pro dospělé i dětské čtenáře (Julie mezi slovyFlouk a LílaProměněné snySítě), za které získala různé literární ceny (Magnesia LiteraZlatá stuha). Pro Českou televizi připravuje scénáře k pořadům pro děti a mládež, například k Planetě Yó. Pro Český rozhlas napsala rozhlasové cykly Hajaja. Florbal miluje, občas ho sama hraje a ve volném čase chodí fandit svým dvěma synům, kteří jsou registrovanými hráči.

   


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme