Pevnost zoufalství

Radovan Kolbaba

89 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 209
  Nakladatel: Mytago
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Do Rilondu, města poznamenaného válkou se skřety i strašlivým řáděním draka, přicházejí dva bývalí dobrodruzi. Z divočiny, jež jim poskytla útočiště, je vylákala ztráta toho nejcennějšího, co kdy měli. V cestě jim stojí nevědomí, vlastní strach i děsivé tajemství, které si nepřeje být odhaleno.

  Avšak ani přisluhovači temných bohyní nedokážou hraničářku a válečníka zastavit v jejich zoufalém pátrání po tom jediném, co dává smysl jejich životu.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Petr Čapek

26. 04. 2013

Pevnost zoufalství je vcelku svižná akční knížka, která nás nezatěžuje složitým dějem a ani si na nic nehraje. Každopádně abych jen nechválil. I tato prvotina má podle mne několik vad na kráse. Pro mne asi nejrušivější bylo použití rádoby fantasy jmen a do toho přimíchané jména jako vystřižená z Vesničko má středisková. Česká jména mi prostě k této knížce neseděla a to i přes to, že nebyla použita u žádné z hlavních postav příběhu. I tak se ale jedná o vcelku čtivou "jednohubku" do vlaku, která nikoho neurazí http://pcapek.blogspot.cz/2013/04/radovan-kolbaba-pevnost-zoufalstvi.html


Doporučujeme