Perunova krev I.

František Kotleta

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 280
  Nakladatel: Epocha
  Série: Perunova krev
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2013
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Kupte si elektronickou knihu a získejte slevu 45% na nákup papírové knihy na stránkách nakladatele: http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=573

  Sebevražední teroristé, bomby v hrncích i pytlících od mouky, miny, které mohou být nastraženy kdekoliv, rakety přilétající odkudkoliv a islamisté toužící po trofeji s vlaječkou NATO na uniformě. To všechno byl čajový dýchánek proti tomu, co na Martina Fridricha čeká v Praze. Akce, která měla vydělat dost peněz pro partu afghánských veteránů, se zvrtne a diamanty milionové hodnoty mizí v rukou neznámých útočníků, z nichž každý je silnější a nebezpečnější než rota mudžáhedínů. Jenže tady jde o miliony, jasný? Je třeba povolat do zbraně staré přátele a získat kořist zpět. Ať si je v tom třeba magie, tlupa vlkodlaků nebo někdo mnohem, mnohem mocnější.

  Nový samostatný román Františka Kotlety, v němž nechybí typické ingredience pro nejkontroverznějšího autora současné tuzemské fantastiky: brutalita, sex a nadsázka.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Ludek

02. 12. 2013

Řezník Kotleta znovu nezklamal. Výborné brakové čtivo, které se čte samo. Akce, hlášky, krev - víno, ženy zpěv :-D Akorát to mohlo být delší. Teď vydržet to čekání na druhý závěrečný dil...

Vladimir

04. 12. 2013

Trochu sem se bál jakej bude novej Kotleta mimo Bratrstvo krve. A bál jsem se naštěstí zbytečně. Přijde mi to trochu umírněnjší ale zato se zajímavějším příběhěm. Všechny ostatní ingredience zůstaly. Takže za mě super.

Milan Badac

06. 12. 2013

Lepsie ako posledne romany od Kulhnka. Ken kratke. :-( Uz aby tu bol dalsi diel.

Martin

08. 12. 2013

To se nám to ten Franta pěkně rozepsal. Tentokrát mne překvapil hlavními hrdiny: "kripl", 130 Kg baba a .. Martin (podle obálky soudím typ Daniel Hůlka). Při čtení "jedním dechem" se to neustálé zabíjení může trochu přejídat, ale za ten nanepodobitelný humor nemůžu dát míň než 5*. Vždyť už ten úvod : Blondýnka široce roztáhla drobounká ústa v úsměvu. Nevypadala, že by ji palebná síla mířící na její křehounké tělo nějak vyvedla z míry. „Bojíš se?“ zeptala se mě. „Ne,“ zavrtěl jsem opatrně hlavou. „Měl bys,“ ozval se jí za zády mužský hlas. A pak nastal masakr…

Vladimír

07. 01. 2014

Možná jsem měl vydržet, tak jako u Bratrstva a přečíst si to až najednou… protože čekání na další díl jsou hotová muka!

Petr

08. 01. 2014

Srovnávat tohle s kulhánkem je jako porovnávat Skovýho medvěda se superbem. V něčem se mu podobat může, ale celkově je to úplně jiná liga. Ale zpět k PerKr - nápad zajímavý, obsah nadprůměrný, ale ten konec... Přišlo mi to, jako kdyby autor nevěděl jak to ukončit, aby mohl přijít druhý díl.

Roman Skušek

09. 01. 2014

Vyborne, ako kazda jeho kniha. tesim sa na druhy diel..

Stanislav

30. 01. 2014

Kvalitní, tzv vysoká literatura obsahující skutečně vše potřebné k životu člověka. V této knize najdete opravdový život, krev, pot, hnis,hnus a slzy. A vůbec čtěte ať jste jako Lenin (upiři)

Jiří Dlouhý

13. 04. 2014

:-)

Richard Novotný

08. 05. 2014

Kotleta, tak jak ho známe... Trocha erotiky, spousta krve

Lucia

26. 05. 2014

Malo to stavu a bol to narez. Ani ma nenapadlo zrovnavat s Kulhankem.

Martin

14. 06. 2014

Kotleta se prekonava a novy roman je jeste lepsi nez bratrstvo krve.


Doporučujeme