Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Kladivo na čaroděje 01: Magie pro každého

Jiří Pavlovský

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: České fantasy
  Počet stran: 200
  Nakladatel: Epocha
  Série: Kladivo na čaroděje
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2012
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Zcela nový seriál ve stylu Marka Stonea či Agenta JFK, tentokrát však v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

  Praha, rok 2012.
  Konec světa nemohl začít na příhodnějším místě.

  A přitom to vypadá tak obyčejně: někdo zabíjí vědce zabývající se magií, vztahy mezi inkvizicí a mágy jsou více než napjaté, démoni se snaží ovládnout zločinecké podsvětí, do starodávné hry vstupují noví a velmi nebezpeční hráči, chodbami pod Olšanským hřbitovem procházejí mrtví a z blázince je unesen tajemný pacient.


  O sérii:
  Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

  O autorovi:
  Jiří Pavlovský (*1968)
  Narozen v Praze, spisovatel, komiksový (a filmový) publicista, překladatel a vydavatel.
  Spolu s dalšími členy literární skupiny Rigor Mortis patří k autorské generaci (mj. Štěpán Kopřiva a Jiří Kulhánek), která v polovině devadesátých let vnesla do české fantastiky svěží vítr v podobě nekorektních, cynických a akčních příběhů.
  Sám i ve spolupráci s dalšími autory publikoval řadu povídek, z nichž mnohé získaly žánrová ocenění: Noční návštěva a Dobro vítězí (Cena Karla Čapka), Eskorta (Cena Akademie SFFH) aj. Jakožto samostatný titul mu v rámci sci-fi série Mark Stone vyšel román Zatykač na Stonea.
  Kladivo na čaroděje pak Jiří Pavlovský nejen vymyslel a napsal jeho první dva díly, ale rovněž na něj dohlíží a do série hodlá přispívat i v budoucnu.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Stanislav

23. 10. 2012

Opravdu to vypadá dobře jak nápad,tak zpracování i postavy. Jsem natěšený na další díl. (jinak je to vlastně zatím spíš náš svět kde se skrytě provozuje magie)

Luboš

09. 11. 2012

Perfektní vstup do nové série, spousta vtipných hlášek, příběh má spád bez zbytečného zdržování. Těším se na další díl! 4,5 hvězdy.

Antonin

12. 12. 2012

Skvele napsane postavy neuveritelne a co me strasne potesilo inteligentne gradujici az do finale pricemz nikdo tu neni"ten hodny a ten zly"...vsichni jsou spatni....super

Martin

28. 12. 2013

Hmmmm, ale ono je to opravdu dobre. Vyborny humor, necekane a zajimave finale, vyborne zpracovane postavy. recenze : http://www.sarden.cz/recenze-jiri-pavlovsky-magie-pro-kazdeho

Martin

14. 06. 2014

Prvni dil nove ceske FS serie. Takove jednoduche cteni do MHD. JFK to neni, ale za rpecteni to rozhodne stoji.


Doporučujeme