• -40%

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Plán genové terapie

Mitchell L. Gaynor

198 119 Kč

Akce končí za 00:00:00

  Formát titulu:
  Kategorie: Zdravý životní styl
  Počet stran: 416
  Nakladatel: Jota
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Zemřela vaše matka na rakovinu? Trpěl váš otec srdečním onemocněním a babička cukrovkou? Vzdali jste boj s nadbytečnými kily, protože přece všichni ve vaší rodině byli odjakživa „trochu při těle“? Máte s přibývajícím věkem stále větší obavy o své zdraví?

  Uznávaný onkolog a průkopník celostní medicíny přichází s revolučním přístupem k prevenci a léčení nemocí, o kterých jsme se dlouho domnívali, že jsou dědičné. Zatímco klasická medicína se zaměřuje na léčení příznaků, doktor Mitchell Gaynor zvolil jinou cestu – zacílil přímo na DNA. Nemůžeme ovlivnit geny, se kterými se rodíme, ale můžeme změnit způsob, jakým se během našeho života projeví.

   

  ***

   

  Změnou jídelníčku a životního stylu převezměte kontrolu nad svými geny!

  Geny nezměníme, ale jejich projevy změnit můžeme.

  Nemusíte onemocnět rakovinou ani zemřít na infarkt. Vezměte své zdraví a život do vlastních rukou! S touto knihou to zvládnete.

   

  ***

   

  „Jedinečný průvodce, který vám ukáže, jak beze zbytku využít skrytou sílu jídla a zvrátit genetickou predispozici k nemocem.“
  Publishers Weekly

   

  „Dr. Gaynor je vizionářský léčitel. Jeho Plán genové terapie je obsáhlý, ucelený, praktický a srozumitelný zdroj pro všechny, kteří chtějí posunout jazýček vah od nemoci ke zdraví a k dobré kondici.“

  Sheldon Marc Feldman, M.D., docent klinické chirurgie, Columbia University College of Physicians and Surgeons

  ***

   

  Mitchell L. Gaynor, M. D., byl průkopníkem v oboru integrativní medicíny a zakladatelem a prezidentem centra Gaynor Wellness. Jako klinický asistent a profesor medicíny na Weill-Cornell Medical College se při své práci opíral o více než čtvrt století zkušeností v praktické léčbě. V minulých třinácti letech nepřetržitě figuroval na seznamu nejlepších lékařů v New Yorku. O jeho práci vyšla reportáž v The New York Times, vystupoval také v mnoha amerických televizních programech jako Good Morning AmericaThe Dr. Oz Show a The Martha Stewart Show. Byl členem Amerického kolegia lékařů, Americké společnosti pro klinickou onkologii a Newyorské akademie věd.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme