Víš, že tě miluju?

Estelle Maskame

169 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Young adult, New adult
  Počet stran: 352
  Nakladatel: Fragment
  Série: DIMILY
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2017
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Seznámit se s novou rodinou vlastního otce, kterého jste neviděli několik let, to nezní jako lákavé prázdniny v Kalifornii! Eden se potkává se třemi nevlastními bratry, z nichž ten nejstarší je černou ovcí rodiny a od začátku s ním naráží na komunikační problémy. Čím víc se jej snaží pochopit a najít k němu cestu, tím je jí jasnější, že k němu cítí mnohem víc. Tyler je ale složitá osobnost a jednoduché to s ním opravdu nebude.

  *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskameová má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Zuzana Malá

21. 10. 2017

Komplexně tuto knihu nehodnotím tak zle, jak se může dle mé recenze zdát. Některé momenty v knize jsem si skutečně užila, byly roztomilé ažaž a skutečně vtipné a trefné. Bohužel na druhou stranu se zde našlo i pár otravných, nudných či tupých částí, které bych už po druhé rozhodně číst nechtěla. Takže jako celek to nebylo vůbec špatné. Je to čtivé, rozkošné a nabité energií a sluncem. Příběh je přesně dělaný pro poblázněné teenagery (pro mě už tak bohužel ne), kterým ho také doporučuji! Je to mix filmu Protivný sprostý holky a seriálu Superdrbna. http://malousesvetknih.blogspot.cz/2017/07/vis-ze-te-miluju-estelle-maskame.html


Doporučujeme