V tajných službách: Protřepat, nelíbat

Ally Carterová

99 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Humor
  Romantika
  Young adult, New adult
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Fragment
  Série: V tajných službách
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2016
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Napětí, láska, humor i špionáž v prvním dílu bestsellerové série

  Cammie Morganová není obyčejná patnáctiletá holka. Umí čtrnáct jazyků, nepřítele dokáže sprovodit ze světa pěti různými způsoby (třeba jen kusem syrové špagety), a škola, do které chodí, je stejně pozoruhodná jako ona. Akademie Gillian Gallagherové se navenek tváří jako výběrový internát pro výjimečné mladé dámy, ve skutečnosti ale vychovává tajné agentky a špionky.

  Cammiinou další specialitou je schopnost dokonale splynout s okolím. Ne nadarmo má ve škole přezdívku Chameleon. Pokud chce, dokáže být neviditelná. Tím spíš nechápe, jak je možné, že si jí na jedné cvičné misi všiml Josh. Vypadá jako úplně obyčejný kluk, ale bude třeba ho pořádně proklepnout!

  Jenže pak Cammie narazí na problém, se kterým si neví rady: co se stane, když se do Joshe nečekaně zamiluje? Dá se skloubit život obyčejného kluka se supertajným životem budoucí špionky, o kterém se Josh nesmí nic dozvědět? A hlavně: bude ji mít rád, i když zjistí, kdo Cammie Morganová opravdu je?


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

02. 09. 2019

Co si budeme povídat. Letní čtení za stovku je to ideální. Je to stupidní (taky naivní, nereálný atd.), ale tak, že se u toho člověk pobaví a vlastně... Jdu si koupit druhý díl, snad bude stejně dobrý.


Doporučujeme