Dvůr mrazu a hvězd

Sarah J. Maasová

159 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy a sci-fi pro mladé
  Romantika pro mladé
  Počet stran: 224
  Nakladatel: Cooboo
  Série: Dvůr trnů a růží
  Díl: 4.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Pokračování bestsellerové young adult série Dvůr trnů a růží

  Feyre, Rhysand a jejich nejbližší přátelé pracují na obnově Nočního dvora i válkou zničené země. Ačkoli lidské královny i vílí vládci kují pikle, ve Velarisu alespoň na chvíli nastala sváteční atmosféra. Blíží se totiž oslavy zimního slunovratu. A právě v okamžicích klidu a míru se ukáže, že některé rány ještě nejsou úplně zahojené… Feyre čeká dlouhá cesta plná napětí, vášně, intrik a politikaření, než opravdu zavládne mír.

Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Martina

15. 11. 2018

Knížka mě zklamala, po druhém a třetím díle mi tato kniha přišla šitá horkou jehlou. Defacto zůstalo několik neuzavřených linek. Možná jsem měla příliš velká očekávání.

Petra Heřmanská

28. 10. 2018

Tenhle svět mě vždycky naprosto dostane a nikdy neomrzí! Moc jsem se těšila, až se opět vrátím do světa Dvoru trnů a růží a setkám se svými nejoblíbenějšími knižními postavami. Knížka mě bavila od začátku až do konce a byla pro mě příjemnou odpovědí na otázky, které jsem si, po Dvoru křídel a zmaru, kladla :)) Více zde: https://bookhunter5.wordpress.com/2018/10/28/na-hvezdy-ktere-naslouchaji-a-na-sny-ktere-se-plni-dvur-mrazu-a-hvezd/


Doporučujeme