Objednávka

Výběry

Pravidelně pro vás připravujeme tematické výběry e-knih a audioknih. Různé nálady, žánry, sezónní výběry a témata najdete na této stránce. Vyberte si, co vás zajímá, objevte nové tituly a nechte se inspirovat ke čtení.

Nejlepší komiksy pro děti a mládež

Léto je časem odpočinku a zábavy, takže je jako stvořené pro komiksy! Vyberte ty nejlepší dobrodružné, veselé i vážnější příběhy, komiksy od českých tvůrců a tvůrkyň i světové bestsellery. Potěší všechny děti, teens i jejich dospěláky.

E-knižní romantika pro horké letní večery

Není nad skvělý příběh o lásce! Romantické knihy i vášnivé příběhy do čtečky vás rozpálí ještě více než letní slunce. Okamžitě ke stažení!

Tipy na léto: Výlety za uměním

Chystáte se o prázdninách do galerie? Ať už chcete pro výtvarné umění nadchnout děti nebo třeba mámu s tátou, vezměte na pomoc knihy! Průvodci, biografie i encyklopedie plné krásy se už těší, až potěší vaše oči.

Knižní předlohy oblíbených filmů a seriálů

Knihy jako stvořené pro ty, kdo chtějí poznat předlohy populárních snímků a sérií, a také pro ty, kdo by skrze ně chtěli k četbě popostrčit televizní a filmové maniaky. Od Netflixu po Hollywood - pojďte číst!

Čtení na léto pro nejmenší

Do jaké knížky se o prázdninách pustit spolu s ratolestmi? Dětské knížky z našeho výběru potěší kluky, holky i rodiče, najdete tu Disneyho i Rychlé šípy.

Letní tipy na fantastické e-knihy

Vydáte se na jinou planetu, do temné říše, nebo budete létat křížem krážem skrze galaxie? Vyberte si z těch nejlepších fantasy a sci-fi e-knih, které považujeme za letní povinnou četbu.

Top čtení letošního roku

O kterých letošních novinkách se nejvíc mluví a které knihy se už teď nebojíme zařadit mezi nejlepší tituly roku? Prohlédněte si žánrově pestrý výběr.

Zchlaďte si hlavu napětím do čtečky

Taky si nejlépe odpočinete u nervy drásajícího thrilleru? Je to paradox, kterému moc dobře rozumíme, proto jsme pro vás vybrali ty nejlepší e-knižní napínavé příběhy. Pusťte se do nich! 

Verze vašeho prohlížeče je zastaralá!

a může vykazovat chyby v průběhu nákupu či v samotném zobrazení.
Pro nerušený nákup aktualizujte váš prohlížeč na nejnovější verzi nebo zvolte jiný prohlížeč.

Otevřít v Microsoft Edge Přesto pokračovat