e-kniha

Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Syn Londýna

Tom Pollock

149 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 287
  Nakladatel: Paseka
  Série: Mrakodrapový trůn
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2014
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  V podzemí Londýna je skryté město plné přízraků a zázraků, kde divocí vlakoduchové uhánějí po kolejích a tanečníci se skleněnou kůží ozařují ulice svými žhnoucími žílami. Právě takové místo objeví při svých toulkách metropolí nad Temží mladá Beth Bradleyová, středoškolačka právě vyhozená ze školy a fatálně zrazená svou nejlepší kamarádkou… To ještě netuší, že brzy bude muset k záchraně "Jiného Londýna" naverbovat naprosto fantastickou armádu.
  Syn londýnské City je originálním románem z rodu městské fantasy, který ctí a přitom překračuje pravidla žánru a staví je do nového světla. Je také příběhem o rodině, přátelích a netvorech a o tom, jak těžké bývá někdy rozeznat, kdo je kdo.

  "V každém ohledu působivá kniha. Fantazie, s jakou Pollock znovuoživuje Londýn, je ohromující."
  Fantasy Book Review. 

  Tom Pollock studoval filozofii a ekonomii na Edinburské univerzitě; na univerzitě v Sussexu absolvoval tvůrčí psaní. Žije v Londýně, je členem britského uskupení The T-Party, což není politické hnutí, ale okruh autorů žánrové literatury. Jeho Synlondýnské City (2012) je prvním dílem trilogie Mrakodrapový trůn, kterou dále tvoří romány The Glass Republic (2013, Skleněná republika) a Our Lady of Streets (2014, Panna Marie ulic).


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme