Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Bouří prokletá

Patricia Briggs

199 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Fantasy
  Počet stran: 320
  Nakladatel: FANTOM Print
  Série: Mercedes Thompson
  Díl: 11.
  Rok vydání: 2019
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  V nejnovějším pokračování série, která se dostala na první místo žebříčku bestsellerů New York Times, se Mercy Thompsonová musí postavit smrtícímu nepříteli, aby ochránila své blízké…

  Jmenuji se Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová a jsem automechanička. A kojotí měňavkyně… A družka alfy vlkodlačí Smečky columbijského poříčí.

  Přesto by mě nic z toho nedostalo do maléru, kdybych před několika měsíci na mostě nepřevzala odpovědnost za bezpečí všech osob žijících na našem území. V tu chvíli mi to tak připadalo správné. Mělo to zahrnovat jenom hon na vražedné gobliny, zombie kozy a občas nějakého trolla. Místo toho začal být náš domov brán jako neutrální území, místo, kde mohou lidé bezpečně jednat s fae.

  Skutečnost je ale taková, že nic a nikdo není v bezpečí. A zatímco se generálové a politici pouštějí do křížku s faeskými Šedými pány, blíží se bouře a její jméno je Smrt. Jsme ale smečka a dali jsme slovo. Raději zemřeme, než abychom ho porušili.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Pavel

04. 07. 2019

I přesto, že už to je 12 díl tak stále to je čtivé jako díly předchozí. Pro příznivce tohoto druhu knih určitě doporučuji.

Martin

24. 07. 2019

Další úžasná knížka z této série. U knih Ptricie Briggs mám jen jeden problém a to, že jak je začnu číst tak nedokážu přestat. U této knihy to bylo opět to samé, jakmile se začtete, tak Vás skvěle podaný příběh vtáhne do sebe a už nepustí. Mohu jen doporučit


Doporučujeme