Číst ukázku

Stáhněte si ukázku:

Zlá krev

Mark Sennen

249 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 563
  Nakladatel: Práh
  Série: Detektiv inspektorka Savageová
  Díl: 2.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, mobi

  Druhý případ detektiv inspektorky Charlotty Savageové

  Od mistra detektivního thrilleru, jehož knihy se v Británii staly senzací.

  Na zahradě pod terasou je objeveno tělo šestileté dívenky a nikoho nepřekvapí, že zanedlouho dojde k vraždě místního pedofila. Když je však poté unesen jeden člen týmu detektiv inspektorky Charlotty Savageové a několik můžu je chladnokrevně popraveno, začne být zjevné, že se po okolí pohybuje psychopat, který nemá se svými oběťmi žádné slitování.

   

  Vrah si své oběti nevybírá náhodně a inspektorka Savageová brzy závodí s časem, aby ho zastavila. Ale co když má tento muž vzkaz i pro samotnou Charlottu? Vzkaz, na který jen tak nezapomene.

   

  Britský spisovatel Mark Sennen s prvním thrillerem Dotyk zažil až pohádkový příběh. Knihu, kterou v počátku vydal sám vlastním omezeným nákladem, si pro její jedinečnost v žánru thrillerů postupně všimli čtenáři a velcí světoví nakladatelé. Ještě v roce 2012 se z knihy stal bestseller číslo jedna knižního gigantu Amazon a e-kniha se umístila v žebříčku TOP 100 knih roku 2012. Od tohoto úspěchu Sennen napsal dalších pět neméně úspěšných pokračování série s detektiv inspektorkou Savageovou a vy nyní v ruce držíte překlad druhé z nich, Zlou krev.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Doporučujeme