Už mě vidíš?

Sharon J. Bolton

179 Kč

  Formát titulu:
  Kategorie: Thrillery
  Počet stran: 504
  Nakladatel: Domino
  Série: Lacey Flint
  Díl: 1.
  Rok vydání: 2018
  Jazyk: Český
  Dostupný formát: epub, pdf, mobi

  Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden.

  Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát.

  Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla...


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Michal

15. 06. 2020

Docela zajimývý příběh, ale v praxi težko uvěřitelný. Nechci prozrazovat obsah, ale myslím, že by v reálu takové zaměna osob nebyla možná. Já tedy nežiji v Británii, tak nevím jak to tam mají s identifikací lidí, ale pokud je příběh odrazem skutečnosti, tak se začínám bát. :-) Jinak z počátku jsem měl se stylem psaní autorky trochu problém, ale nakonec jsem si zvykl a knihu dočetl. Jestli si koupím další díl to nevím. Možná až mi dojde jiné čtení. :-)


Doporučujeme