To mi zaplatíš

Lisa Jackson

179 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Počet stran: 488
Nakladatel: Domino
Rok vydání: 2018
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou trochu vystrašit. Nic se jí nestane, jen se pořádně vyleká. Vždyť co by se mohlo zkazit? Bohužel všechno.

O dvacet let později vyšetřuje detektiv Lucas Dalton nález lidských ostatků na pozemku bývalého tábora. Lucas to místo dobře zná – jeho otec tábor vedl a Lucas tam pracoval onoho osudného léta, kdy beze stopy zmizely dvě dívky. Jedna se podle všeobecného mínění stala obětí uprchlého zločince, druhá se utopila. Lucas ví, že by měl případ s takovou mírou osobní zainteresovanosti odmítnout. Vždyť už teď je jeho kariéra v ohrožení. Ale možná nastal čas, aby konečně někdo odhalil, jak to tehdy všechno bylo.

Do místa konání tábora přijíždějí další bývalé vedoucí, aby se společně pokusily poskládat události osudové noci. Každá z nich něco ví. Každá z nich slíbila, že si to nechá pro sebe. Nyní se rozhodnou tento dávný slib porušit. Jakmile se ale do toho pustí, přijde všem vzkaz s jednoduchým výhrůžným sdělením: To mi zaplatíš. A pak se začne znovu vraždit.


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Marie Valášková

11. 08. 2018

Začátek je působivý, prostředí církevního tábora...Musím říct, že autorku už dobře znám, přečetla jsem několik knih z jejího pera. Některé se mi líbily víc, jiné méně, tato patří spíš k těm slabším. Nemohu říct, že by se to špatně četlo, ani nápad se střídáním doby minulé a přítomné není špatný. někde ale spíš děj zamotá a není jednoduché najít správnou nit příběhu. Také postavy se mi trochu pletly, zdály se mi neskutečné. Rozhodně neskutečná je skutečnost, co všechno se může stát na církevním táboře, kde se děti měli seznámit se slovem Božím. Na tomhle táboře najdete všechno - lesbickou lásku, lásku macechy s nevlastním synem, mnoho nevěry a jiných sexuálních radovánek - spíš červená knihovna. Nemyslím si, že už nikdy nic nepřečtu od Lisy, spíš budu věřit, že další dílo bude lepší...


Doporučujeme