Mé jméno je Nikdo

Kristen Orlando

189 Kč

Žánr: Thrillery, napínavá četba
Nakladatel: Mystery Press
Série: Kronika Černých andělů
Díl: 1.
Rok vydání: 2017
Jazyk: Český
Dostupný formát: epub, pdf, mobi

BOJOVNICE. LHÁŘKA. STUDENTKA. ŠPIONKA.

Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. 

Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na smrt a umí bravurně zacházet s jakoukoli zbraní, protože se od ní očekává, že půjde ve stopách rodičů a rozšíří řady nejmocnější tajné služby na světě, Černých andělů. 

Zamilovat se do kluka od vedle rozhodně neměla v plánu. Nyní se musí rozhodnout, jestli využije své obrovské předpoklady a vrhne se do života plného nebezpečí, pro který byla vychována, nebo poslechne srdce a zvolí existenci obyčejného člověka, po níž vždycky toužila. 

Když jí ale nepřátelé unesou rodiče, jde rozhodování stranou. Reagan velice rychle zjistí, jak moc se ostrá akce liší od výcviku, a jestli se může spolehnout na lidi kolem sebe. Zvlášť na ty, kterým dosud musela lhát.

Zoufalá a vyděšená v sobě musí najít Černého anděla…


Uživatelské recenze

Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit

Tery Jílková

09. 05. 2019

Za mě skvělý youngadult thriller, který srší napětím a akcí, a dost mě štve, že nezískal takovou popularitu :/ Za mě 5 bodů!


Doporučujeme